Visionox zaprezentował składany smartfon, na który wszyscy czekamy

Składane smartfony cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. Galaxy Fold od Samsunga i Mate X od Huaweia wyprzedają się dosłownie na pniu, a to dopiero początek rewolucji na rynku urządzeń mobilnych.

Większość największych graczy zaprezentowała już swoje kolejne pomysły na składane smartfony. Zostały przyjęte różnie. Jednak dopiero Motorola ze swoim RAZR wywołała nową falę zachwytu. Wygląda na to, że społeczeństwo nie potrzebuje składanych tabletów, tylko składanych smartfonów, które nie będą wystawały z wąskich kieszeni spodni.

I tutaj do sporo do zaoferowanie ma firma Visionox, która dostarcza wyświetlacze do topowych smartfonów różnych marek. Ich najnowszy prototypowy zwijany wyświetlacz wywołał niedawno falę zachwytu, a zainstalowany w smartfonie sprawił, że nawet szczęśliwi posiadacze Mate X i Galaxy Fold uznali, że takie urządzenie byłoby dla nich bardziej praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Reklama

Możemy spodziewać się, że w połowie przyszłego roku będziemy mieli już na rynku sporą ilość składanych smartfonów do wyboru do koloru. Zaciekła konkurencja pomiędzy producentami powinna sprawić, że ceny tych innowacyjnych urządzeń zaczną spadać i będą w zasięgu ręki mniej zamożnych ludzi, ale nie oczekujmy, że zakupimy je za mniej, niż 5 tysięcy złotych.

Źródło: GeekWeek.pl/Twitter/Visionox / Fot. Visionox

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama