​10 najwydajniejszych smartfonów według AnTuTu

Twórcy popularnego benchmarku AnTuTu opublikowali nowe zestawienie 10 najwydajniejszych urządzeń. Kto znalazł się na podium?

Co jakiś czas twórcy AnTuTu publikują zestawienia, które pozwalają sprawdzić, jaki smartfon jest obecnie najwydajniejszą konstrukcją dostępną na rynku. Tym razem nie jest inaczej: odpowiednia lista trafiła do sieci i może zaskoczyć ona niektórych użytkowników. Jak więc plasują się poszczególne pozycje?

Pierwszy na liście najwydajniejszych urządzeń według AnTuTu jest ROG Phone, czyli gamingowy smartfon Asusa. Zaraz za nim znalazł się Xiaomi Black Shark - kolejny smartfon dla graczy. Trzecie miejsce na podium przypada smartfonowi OnePlus 6. Miejsce 4. należało do Vivo Nex S. Natomiast Xiaomi Mi 8 znalazł się dopiero na 5. pozycji, a Samsung Galaxy Note9 na 7. miejscu. Popularny ostatnio smartfon Pocophone F1 zajął ostatnie, 10. miejsce w zestawieniu. Konkurencja jest więc naprawdę zacięta.

Można spodziewać się, iż w najbliższych tygodniach wspomniana lista doczeka się sporych zmian - głównie za sprawą premiery nowych urządzeń z systemem Android.


Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: najszybsze smartfony

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy