AirDog – pies, który lata

AirDog to dron, który samodzielne nagra z góry nasze popisy. Nieważne, czy jesteście surferami, motocyklistami, kolarzami czy narciarzami, którzy wchodzą na wysokie góry tylko po to, żeby z nich szybko zjechać. AirDog ma pomóc wam to wszystko nakręcić.

Dron z kamerką będzie wiedział, kogo śledzić, dzięki specjalnemu kontrolerowi, który zakłada się na nadgarstek. To nie tylko nadajnik, ale też przenośne centrum dowodzenia. Za jego pomocą wydaje się polecenia. Gadżet ma kilka trybów, w których może pracować, dzięki czemu wszelkie aktywności zostaną dobrze sfilmowane. Nie trzeba się obawiać, że dron zawsze będzie nas śledził; może też zostać i nagrywać wszystko ze wskazanej perspektywy. W razie czego da się też dodać własne komendy za pomocą specjalnej smartfonowej aplikacji.

Jak długo? Przez 10-20 minut, w zależności od prędkości. A gdy bateria zacznie się wyczerpywać, AirDog opuści stanowisko i wyląduje w miejscu, z którego startował. Super! Mamy gwarancję, że nie wpadnie w przepaść albo że nie utopi się w morzu. AirDog może rozpędzić się do 64 km/h, a jego cena ma wynosić 1195 dolarów.

Reklama

Adam Kowalski

gadżetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Drony
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama