Reklama

Aspire One 722 - nowy netbook Acera

Acer odświeżył linię netbooków Aspire One wypuszczając na rynek model Aspire One 722.

Technologia AMD APU Fusion, na którą składa się procesor AMD C-50 oraz układ graficzny AMD Radeon HD 6250, obsługuje najnowsze standardy grafiki, przetwarzanie obrazu w czasie rzeczywistym oraz wyostrzenie krawędzi, sprawiając że netbook Aspire One 722 łatwo radzi sobie z każdym zadaniem. Umożliwia oglądanie filmów o rozdzielczości HD, w tym z serwisów internetowych dzięki nawet 3-krotnie szybszej transmisji strumieniowej.

Ponadto, Aspire One 722 pozwala na pełne korzystanie z możliwości Internetu oraz nowoczesnych technik wizualnych, jak i na efektywne wykonywanie codziennych czynności, takich jak używanie poczty elektronicznej i czata, wyświetlanie zdjęć, edytowanie dokumentów, a także na wielozadaniową pracę z aplikacjami o dużych wymaganiach. Ponadto, szybka pamięć DDR3 pomaga radzić sobie z nawet bardziej wymagającymi zadaniami.

Reklama

Netbook Aspire One 722 jest oferowany w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej oraz czarnej oraz ma połyskującą pokrywę z delikatną teksturą przypominającą fale na wodzie. Miękkie, matowe wykończenie podpórki pod dłonie pasuje kolorystycznie do pokryw. Ponadto nie pozostają na nim odciski palców oraz ślady po nadgarstkach, co dodatkowo podnosi estetykę netbooka. Wyświetlacz o przekątnej 11,6 cala pozwala na komfortowe użytkowanie, podczas gdy mała grubość (dokładnie 1 cal), kompaktowe wymiary oraz niewielki ciężar (tylko 1,35 kg z akumulatorem 6-ogniwowym) sprawiają, że netbook łatwo mieści się w torbie lub plecaku.

Pełnowymiarowa klawiatura Acer FineTip pozwala na łatwe i przyjemne pisanie oraz ułatwia pracę w czasie podróży. Touchpad multi-gesture umożliwia natomiast sprawne i komfortowe nawigowanie bez użycia myszy: przewijanie dokumentów, obracanie i powiększanie zdjęć, a także przełączanie stron internetowych.

Nowy netbook jest wyposażony w wyświetlacz Acer CineCrystal o przekątnej 11,6 cala, dużej jasności, rozdzielczości HD i formacie 16:9, który idealnie nadaje się zarówno do pracy, jak i do rozrywki. Oprócz tego, netbook jest też wyposażony w port HDMI pozwalający na łatwe podłączenie do telewizora HDTV, panoramicznego monitora lub projektora wideo i wyświetlanie obrazu o rozdzielczości nawet 1080p, na dużym ekranie.

Przykładowa konfiguracja:

Aspire One 722 - matryca 11,6", procesor AMD C-50, grafika Radeon HD 6250, pamięć 4G DDR3, dysk twardy 500GB, Bluetooth, Windows 7 Home Premium, cena 1 399 zł brutto

pcformat_online
Dowiedz się więcej na temat: Acer firma | netbook

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy