Asus ROG Phone 5 z 18 GB RAM-U

W dzisiejszych czasach smartfony z duża ilością pamięci RAM nikogo już nie dziwią, wkrótce jednak poprzeczka pójdzie jeszcze wyżej.

Wszystko za sprawą firmy Asus i jej nadchodzącego gamingowego smartfona ROG Phone 5. Jak wynika z danych zaprezentowanych na popularnym benchmarku Geekbench - wyczekiwany przez graczy smartfon, w swej topowej wersji, będzie dysponował aż 18 GB RAM. Będzie to tym samym pierwsze mobilne urządzenie dysponujące taką ilością pamięci operacyjnej.

Do tej pory do sieci przedostały się plotki, które wskazują na to, iż ASUS ROG 5 będzie wyposażony w procesor Snapdragon 88 w połączeniu z systemem Android 11 oraz ekranem o przekątnej 6,8-cala z wysoką częstotliwością odświeżania. Ciekawostką jest także dodatkowy wyświetlacz z tyłu obudowy.

Reklama

Sam sprzęt może zawierać również baterię o pojemności aż 6000 mAh, z czego na pewno ucieszą się gracze. Niestety nie wiadomo nic więcej na temat szybkości ładowania oraz innych funkcji, które miałyby pozwolić użytkownikom cieszyć się z cyfrowej rozgrywki.

Urządzenie zostanie zaprezentowane już 9 marca 2021 roku - na swojej witrynie producent odlicza już czas do premiery smartfona. Zaplanowana premiera ma rozpocząć się o godzinie 19 czasu lokalnego.

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Asus | Smartfon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy