Reklama

Asystent Google przewidzi opóźnione loty

Google dodało do swojego asystenta nową funkcję, która ma ostrzegać przed potencjalnie opóźnionym lotem na danym lotnisku.

W "Lotach Google" możliwość sprawdzenia opóźnienia jest dostępna już od dłuższego czasu. Tym razem jednak ta opcja pojawi się w Asystencie, który będzie informował o potencjalnych problemach z godziną odlotu w momencie, w którym będzie miał minimum 85% pewności, iż takowe się wydarzą. W ciągu następnych kilku tygodni aplikacja będzie sama wysyłała odpowiednie powiadomienie do użytkowników, bez konieczności manualnego sprawdzania statusu lotu.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie czy ta opcja pojawi się także w Polsce. Można się jednak tego spodziewać, bowiem Asystent amerykańskiej firmy korzysta z ogólnodostępnej bazy danych, z której pobiera informacje na temat każdego lotu. 

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Google | asystent google

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy