Reklama

Asystent Google trafia do ING Banku Śląskiego

Aplikacja ING Banku Śląskiego doczekała się integracji z Asystentem Google. Z jakich funkcji mogą skorzystać użytkownicy?

Aplikacja ING Banku Śląskiego pozwala skorzystać z Asystenta Google i w ten sposób sprawdzić między innymi stan konta czy zlecić przelew. Komendy, które można wykorzystać są bardzo proste i działają bardzo podobnie do już obecnie dostępnych opcji w Asystencie.

Bank wprowadza integrację z Asystentem stopniowo i opcja może nie być jeszcze dostępna na wszystkich urządzeniach. Trzeba uzbroić się w cierpliwość. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: asystent google | ING Bank Śląski

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy