Chińczycy nie próżnują. Na rynek wchodzi podróbka iPhone'a 6

Apple oficjalnie jeszcze nie podało daty premiery iPhone'a 6, a w Chinach już pojawiła się podróbka tego smartfona. Chiński klon wyposażony jest w ekran 4.7 calowy i wyglądem ma imitować prawdopodobny design swojego pierwowzoru.

Sytuacja jest zabawna, ponieważ Apple nie ustaliło jeszcze ostatecznie wyglądu nowego flagowca. Jakiś czas temu pojawiły się głosy, że iPhone 6 będzie miał swoją premierę w dwóch wersjach - z ekranem 4.7 oraz 5.5 calowym. Wciąż jednak zmianie mogą ulec inne szczegóły. Nie znamy również dokładnej specyfikacji technicznej telefonu a firma nie podała nawet daty premiery.

Jak widać, to kompletnie nie przeszkadza chińskim biznesmenom, którzy postanowili zarobić na marce, jaką wyrobił sobie Apple. Podróbka oczywiście wyposażona jest w tanie podzespoły, których jedyną zaletą jest niska cena. System w smartfonie próbuje udawać iOS, ale najprawdopodobniej jest to po prostu jakaś wersja Androida z odpowiednio spreparowaną nakładką. Czy tani klon będzie ostatecznie przypominał iPhone 6 przekonamy się zapewne już wkrótce. Podróbka będzie do kupienia tylko w Chinach.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPhone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy