Czy Władimir Putin na smartfona i konto na Facebooku?

Prezydent Rosji jest bardzo sceptycznie nastawiony do nowych technologii. Jak donosi portal Firstpost, na jednym z ostatnich spotkań wyznał, że nie używa smartfonu.

Podczas gdy politycy z całego świata już od kilku lat udzielają się na Facebooku i Twitterze, Władimir Putin od zawsze pozostawał z dala od technologii. Mimo iż oficjalnie popiera rozwój takich projektów jak YotaPhone, sam przyznaje, że nie posiada własnego smartfonu.

Ostatnim potwierdzeniem tego faktu była wypowiedź na spotkaniu z młodymi naukowcami w Nowosybirsku, gdzie Putin wyznał, że nie sytuacja się nie zmieniła i wciąż nie jest użytkownikiem smartfonu. 

"Powiedziałeś, że dziś każdy ma smartfon. Ale ja nie mam" - wyznał, odpowiadając na słowa Michaiła Kowalczuka, który wcześniej mówił o tym, że "każdy ma smartfon w swojej kieszeni". 

Nieco wcześniej, w rozmowie z uczniami jednej ze szkół powiedział, że osobiście nie używa Instagrama, ponieważ nie ma na to czasu, a Internet to "projekt specjalny CIA" i "w połowie składa się z pornografii". 

Reklama
INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy