iPhone 4S w Orange bez poślizgu

Pomarańczowy operator nie ma zamiaru zwlekać z wprowadzeniem iPhone'a 4S do oferty. W Orange będzie on dostępny już od 11 listopada, czyli dnia polskiej premiery. Co jeszcze wiadomo o dostępności nowego dziecka Apple'a?

Niestety niewiele. W informacji, którą na swoim blogu przekazał rzecznik prasowy Orange, Wojtek Jabczyński, nie ma konkretów. Wiadomo, że Orange jako pierwszy operator w Polsce wprowadzi iPhone'a 4S do oferty, który będzie dostępny już od 11 listopada. Oczywiście tego dnia obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości i salony będą zamknięte, ale zamówień można będzie dokonywać poprzez internetowy sklep operatora.

Osoby zainteresowane iPhone'em 4S w Orange mogą zapisać się już do newslettera na stronie operatora - zostaną od razu poinformowane o dostępności i cenach smartfona. Jakie są ceny? Tego także jeszcze nie wiadomo, ale po wypowiedzi rzecznika można sądzić, że nie będą najniższe:

"Najwięksi fani pewnie skuszą się na wymianę, ale ja raczej stawiam na nowych klientów. Dlatego postaramy się, aby nasza oferta była możliwie atrakcyjna, chociaż doskonale wiecie, że urządzenia z wyższej półki do najtańszych nie należą."

Co tu dużo pisać, cieszy fakt, że Orange ma zamiar szybko wprowadzić nowego smartfona Apple'a do oferty. Wraz z premierą poinformujemy Was również o cenach w sklepie pomarańczowego operatora. Pozostaje mieć nadzieję, że z okazji przedświątecznej premiery zostanie przygotowana korzystna dedykowana oferta.

Reklama

Wkrótce iPhone 4S ma trafić również oficjalnie do oferty T-Mobile. Z pewnością będzie on dostępny również w Plusie i Playu, ale nie spodziewałbym się rewolucji cenowych.

Mateusz Żołyniak

Źródło: http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPhone | Orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy