Mężczyzna przecinał hamulce w elektrycznych hulajnogach

Elektryczne hulajnogi na dobre opanowały ulice miast. Pozwalają stosunkowo szybko i wygodnie przemieścić się po zakorkowanych drogach, a dodatkowo można dzięki nim oszczędzić sporo gotówki. Niestety nie wszystkim się to podoba.

Osobą wyraźnie niezadowoloną z popularności tego środka transportu okazał się niejaki Randall Thomas Williams z Florydy, który postanowił zdewastować niemal 100 elektrycznych hulajnóg poprzez przecięcie ich przewodów hamulcowych.

Mężczyzna wpadł dzięki prowokacji amerykańskiej policji, która reagując na wcześniejsze zgłoszenia o uszkodzonym sprzęcie, postanowiła podstawić kilka pojazdów pod nadzorem ukrytych kamer. 

Niedługo później Williams został nagrany jak manipuluje przy linkach hamulcowych i manetkach urządzeń, co automatycznie przyczyniło się do zatrzymania i przewiezienia do aresztu.

Reklama

Tam podejrzany poczeka na proces. Jeśli zostanie skazany może zostać zmuszony do zapłaty za naprawę każdej z uszkodzonych hulajnóg. Władzie Miami oszacowały koszt naprawy jednego pojazdu na okło 70 dolarów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: hulajnogi | elektryczne hulajnogi | ciekawostki | news | miami | floryda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy