Mozilla upraszcza instalowanie dodatków na smartfonach

Mozilla uprościła proces znajdowania i instalowania dodatków do przeglądarki Firefox na urządzeniach mobilnych. Wszystko to dla zwiększenia komfortu użytkowników.

Mozilla wprowadza zmiany do swojej mobilnej przeglądarki. Firefox przeznaczony na smartfony doczeka się łatwiejszego wyszukiwania oraz instalowania dodatków. W tej chwili wystarczy przejść do zakładki "Menedżer dodatków", aby dodać nowe funkcjonalności do przeglądarki. Dodatki dla urządzeń z Androidem są jednak nieco ograniczone. W tym przypadku użytkownicy mogą skorzystać z zaledwie 12 rozszerzeń.

W nadchodzących miesiącach Mozilla zapowiada sukcesywne zwiększenie liczby dodatków i rozszerzeń do przeglądarki Firefox na Androida. Program ma także doczekać się optymalizacji związanych z jego działaniem oraz szybkością surfowania po sieci.

Reklama

Wszystkie opisywane nowości trafią do przeglądarki Mozilla Firefox na Androida już od 25 stycznia bieżącego roku. Aktualizacja będzie wdrażana etapami. Nie wiadomo jeszcze, jak dokładnie będzie wyglądała przyszłość przeglądarki Firefox na sprzętach mobilnych.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mozilla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy