Najszybszy telefon świata - LG Swift 2X

LG Electronics z końcem kwietnia br. wprowadza na polski rynek LG Swift 2X - pierwszy na świecie smartfon z procesorem dwurdzeniowym nVIDIA TEGRA 2 o prędkości 1Ghz.

LG Swift 2X oprócz bardziej zaawansowanych funkcji multimedialnych może pochwalić się wydajnością, która umożliwia szybsze i płynniejsze przeglądanie internetu oraz korzystanie z obciążających telefon aplikacji w tym samym czasie. Telefon wyposażony jest w wydajny system Android 2.2 z przewidywaną aktualizacją do systemu Android 2.3.

LG Swift 2X to nie tylko najszybszy na świecie smartfon, ale multimedialne urządzenie najwyższej klasy. Teraz możemy nagrywać w formacie HD 1080p i odtwarzać je w idealnej jakości, bowiem telefon został wyposażony w złącze HDMI. Funkcja ta gwarantuje konwersję multimediów na zewnętrznych wyświetlaczach do jakości Full HD. Wystarczy podłączyć telefon np. do telewizora i wspólnie oglądać video na dużym ekranie. Złącze to można wykorzystać również w przypadku gier.

Chcemy się szybko podzielić swoimi filmami, zdjęciami z rodziną i przyjaciółmi? Nic prostszego! LG Swift 2X pozwala łączyć się bezprzewodowo ze wszystkimi urządzeniami cyfrowymi poprzez DLNA.

Reklama

Swift 2X został wyposażony w 2 aparaty fotograficzne z przodu - 1.3 MP i z tyłu - 8 MP. Dzięki nim zdjęcia będą miały idealną jakość. Telefon posiada gniazdo kart microSD, które umożliwia rozbudowę wewnętrznej pamięci 8GB o dodatkowe 32GB. Dzięki temu rozwiązaniu, można go ze sobą zabrać w każdą, nawet najdalsza podróż.

Telefon dostępny jest już na rynku oraz w sklepie internetowym w cenie 1799 zł.

Najważniejsze dane techniczne:

- procesor dwurdzeniowy 1 GHz (NVIDIA Tegra 2),

- 4-calowy ekran WVGA,

- 8 GB pamięci (z możliwością rozbudowy o 32 GB za pomocą karty microSD),

- akumulator o pojemności 1500 mAh,

- aparat o rozdzielczości 8 megapikseli z tyłu i aparat o rozdzielczości 1,3 megapiksela z przodu,

- funkcja HDMI mirroring,

- odtwarzanie i nagrywanie w rozdzielczości 1080p w standardzie MPEG 4/H.264.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | Tegra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy