OnePlus Nord samoczynnie przywraca ustawienia fabryczne

Użytkownicy zaczęli zgłaszać dziwny problem ze smartfonem OnePlus. Urządzenie resetuje się w ich kieszeniach.

Serwis Android Police dotarł do zgłoszeń użytkowników, którzy zgłaszają dość niecodzienny problem związany z ich smartfonami. Modele OnePlus Nord samoczynnie przywracają się do ustawień fabrycznych, często prowadzących do utraty wartościowych danych. Obecnie nie ma pewności, co dokładnie jest przyczyną tego problemu - nie wygląda on także na powiązany z konkretną wersją oprogramowania układowego. Czyszczenie urządzenia również nie wymaga interakcji ze strony użytkownika - przywrócenie ustawień fabrycznych dzieje się automatycznie, podczas pracy sprzętu w kieszeni.

Reklama

OnePlus miał obiecać prace nad stosowną poprawką, która trafi do klientów posiadających smartfona Nord. Firma nie podała jednak żadnych większych szczegółów związanych z jej wdrożeniem. Nie ma także żadnej oficjalnej wzmianki na temat sposobu łagodzenia tej dolegliwości smartfona lub obejścia problemu.

Bardzo możliwe, że automatyczne przywracanie ustawień fabrycznych jest ograniczone zaledwie do kilku smartfonów. Sprawa pozostaje rozwojowa.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnePlus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy