Reklama

Potężny dodatek do Firefoksa

Wydany kilka dni temu Firefox 4 dostał nowy, miły dla oka interfejs i kilka przydatnych funkcji. Jeśli wprowadzone zmiany cię nie satysfakcjonują, możesz zmodyfikować przeglądarkę Mozilli za pomocą ciekawego dodatku. Co można zmienić?

Stratiform to potężne narzędzie dla osób, których nie zadowala standardowy interfejs przeglądarki. Dodatek pozwala na zmianę niemal wszystkich elementów Firefoksa. Poza typowymi zmianami dotyczącymi pasków narzędzi, pól formularzy czy ikon, użytkownik ma też np. możliwość zmiany koloru i wielkości kart.

Opcje podzielone są na 4 części. Zakładka Toolbar pozwala na edycję ogólnego wyglądu Firefoksa. Można zmienić styl przycisków, wygląd ikon, formatowanie pól tekstowych czy zestaw kolorów. Kolejne zakładki dają możliwość modyfikowania m.in. paska kart. Można zmienić nie tylko kolor, ale również rozmiar i sposób wyświetlania. Personalizując przeglądarkę można też zmodyfikować wygląd pomarańczowego przycisku, który - jak się okazuje - wcale nie musi być pomarańczowy.

Reklama

Stratiform to przydatny dodatek. Wprawdzie nie modyfikuje funkcji przeglądarki, jednak zakres zmian wyglądu może być na tyle duży, że dopasowany do indywidualnych preferencji Firefox zmieni się nie do poznania.

Łukasz Michalik

vbeta
Dowiedz się więcej na temat: interfejs | Firefox

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje