Premiera Poco X3 Pro pod koniec marca?

Należąca do Xiaomi marka Poco wystosowała specjalny list skierowany do „każdego, kto wierzy w rodzinę Poco”. Jego początkowo niejasna treść rzuca sporo światła na nadchodzącą przyszłość.

Tajemnicze pismo zostało opublikowane na oficjalnym profilu producenta telefonu. Grupa osób, podpisana jako "Team Poco" zdradza w nim kilka szczegółów, oraz podsumowuje dotychczasowe osiągniecia chińskiej marki. Możemy z niego wyczytać, że model Pocophone F1 stał się niemalże już urządzeniem kultowym, a wiele z jego cech do dziś pozostaje przykładem idealnego stosunku do ceny.

Autor zauważa także, że stworzenie kolejnego takiego modelu, w obecnych czasach jest w zasadzie niemożliwe. Koszty i podatki wzrosły na tyle, że producent nie miałby szans utrzymać tak wysokiej wydajności przy podobnych kosztach produkcji. Na sam koniec listu pojawia się jednak informacja jasno wskazująca, że  "tylko POCO może pokonać POCO".

Reklama

Spostrzegawcze osoby niemal do razu zauważyły, że niektóre fragmenty tekstu w liście zostały wytłuszczone. Przy próbie złożenia ich w jedną wiadomość, można pokusić się o stwierdzenie, że w ten sposób ukryto informacje na temat daty premiery nowego modelu, określanego mianem Poco X3 Pro.

Czy faktycznie telefon zadebiutuje 30 marca tego roku? Pozostaje poczekać. 

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: POCO | Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy