Rowerowy uchwyt do iPhone 4 na wycieczki

Sezon rowerowy właśnie się zaczyna, co oznacza, że wielu użytkowników smartfonów będzie miało kłopot z wygodną obsługą i przechowywaniem swoich urządzeń w czasie wiosenno-letnich przejażdżek.

Problem nie będzie jednak dotyczył właścicieli modelu iPhone 4, którzy skorzystają z nowego uchwytu rowerowego Hama. Niemiecki produkt wyposażono w solidną śrubę, która odpowiada za utrzymanie smartfonu na kierownicy w najbardziej wyboistym terenie. Dzięki głowicy kulowej możliwe jest optymalne ustawienie ekranu w zależności od pozycji jadącego na rowerze. Bezpieczny mechanizm blokowania ustawienia sprawia, że iPhone 4 zachowa pożądaną pozycję przez cały czas wycieczki.

Uchwyt rowerowy Hama pozwala na obserwację ekranu, dzięki czemu użytkownik od razu widzi od kogo otrzymał SMS-a lub kto próbuje się z nim połączyć. Przewożenie iPhone 4 na kierownicy ułatwia też słuchanie muzyki przy użyciu słuchawek lub bez nich. Oczywiście w ten sposób możliwe jest również korzystanie z aplikacji rowerowych opracowanych specjalnie dla użytkowników iPhone 4 - do mierzenia dystansu, prędkości, oznaczania przejechanych tras, liczby spalonych kalorii i wielu innych przydatnych funkcji.

Reklama

Sugerowana przez Hama cena sprzedaży uchwytu wynosi 49,90 zł.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: iphone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama