Samsung Galaxy Note 9 pojawi się w wersji z ogromną ilością pamięci

Wraz z premierą swojego nowego, flagowego smartfona, Samsung będzie chciał postawić na wersję, która zaoferuje użytkownikom ogromną ilość pamięci na dane oraz multimedia.

Samsung Galaxy Note 9 to smartfon, który pojawi się zapewne jeszcze w trakcie tych wakacji. Urządzenie stało się częścią kolejnego przecieku wskazującego na to, iż koreański producent będzie chciał przekonać do siebie klientów, którym zależy na dużej pojemności na dane oraz multimedia. Galaxy Note 9 może bowiem pojawić się w wariancie z 512 GB miejsca na pokładzie.

Przecieki wskazują na to, iż wspomniana wersja smartfona będzie początkowo dostępna wyłącznie na dwóch rynkach: chińskim oraz koreańskim. Kilka miesięcy po premierze, Galaxy Note 9 z 512 GB pamięci na dane trafi również do Stanów Zjednoczonych oraz Europy.

Reklama

Oficjalna premiera Galaxy Note 9 ma odbyć się już 9 sierpnia podczas specjalnej konferencji w Nowym Jorku.

Na ten moment nie wiadomo, ile dokładnie trzeba będzie zapłacić za wariant tego phabletu, który będzie mógł pochwalić się 512 GB pamięci. Trzeba przygotować się na to, iż różnice względem podstawowej konfiguracji mogą oscylować w granicach kilkuset złotych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | samsung galaxy note 9
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy