Samsung przyspieszy premierę Galaxy S21 przez nowego iPhone’a?

Koreańska firma może przyspieszyć premierę swoich flagowych smartfonów. Wszystko to związane jest z niedawną prezentacją iPhone’a 12 przez Apple.

Dla wielu konsumentów przyspieszanie harmonogramów wydawniczych producentów smartfonów może być niezrozumiałe, jednak w tym wszystkim jest taktyka. W ostatnich latach Samsung korzystał z bardzo elastycznego harmonogramu dostosowując się do spadków sprzedaży.  Tym razem firma miałaby przyspieszyć prezentację swoich nowych flagowców w związku z iPhonem 12. Galaxy S21 zadebiutowałby więc w styczniu, a nie tak jak zawsze miało to miejsce - w marcu.

Już wcześniej pojawiały się pogłoski na temat tego, iż Samsung planuje przyspieszyć premierę modelu Galaxy S21 oraz Galaxy S21 Ultra. Wygląda więc na to, że sam sprzęt będzie mógł być dostępny u sprzedawców i w sklepach od końca stycznia, ewentualnie na początku lutego.

Reklama

Koreańskie media przedstawiają sytuację jako chęć odwrócenia uwagi od nowych smartfonów Apple. Samsung w tym przypadku podejmuje ryzyko, ale może mu się ono opłacić. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy