Składany iPhone najwcześniej w 2024 roku?

Od jakiegoś czasu słychać plotki dotyczące składanego smartfona od firmy Apple. Wszystko jednak wskazuje, że na urządzenie przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Jak wynika z najnowszego raportu opublikowanego na łamach koreańskiego serwisu The Elec - premiera składanego iPhone’a może nastąpić najwcześniej w okolicy 2024 roku. Wynika tak z pozyskanych informacji dotyczących planowanego łańcucha dostaw wykonywanych przez amerykańską firmę. Co więcej - sam fakt powstania takiego urządzenia jest mocno hipotetyczny. Apple z uwagą obserwują swoją konkurencję - w tym Samsunga, który w ubiegłym roku nie sprzedał zbyt wielu podobnych urządzeń. Wszystko to stawia pod znakiem zapytania opłacalność stworzenia takiego modelu.

Reklama

Jest to mocno odmienna informacja w porównaniu do niedawnych plotek pochodzących z serwisu UDN. Według nich technologiczny gigant miał zaprezentować składanego iPhone już za dwa lata. Jeszcze wcześniej na łamach Economic Daily News, pojawiła się informacja, że pierwsze prototypy takich urządzeń przeszły już wewnętrze testy wytrzymałości i trwałości. Raport sugerował przy tym, że technologia lub metoda używana przez Apple do tworzenia tych urządzeń spełnia wymagania firmy, jeśli chodzi o jakość wykonania.

Jak zatem jest naprawdę i czy kiedykolwiek doczekamy się składanego iPhone’a? Na obecną chwilę pozostaje czekać. 

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl  


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy