Szef France Telecom: nowy iPhone 15 października

Wielkimi krokami zbliża się premiera nowego iPhone'a. Fani urządzeń firmy z Cupertino już nie mogą się doczekać nowego sprzętu. Według niektórych plotek, telefon miał być zaprezentowany we wrześniu. Szef France Telecom ma na ten temat inne zdanie.

Stephane Richard, szef France Televom (właściciela sieci Orange) w wywiadzie dla BFM Business postanowił wypowiedzieć się na temat sprzętu firmy Apple: "Jeśli wierzyć w informacje, które posiadamy, iPhone 5 zostanie wypuszczony 15 października" - mówił Richard.

Niestety, od prezesa France Telecom nie udało się wyciągnąć szczegółowych informacji na temat tego kto jest autorem przecieku. Można się jedynie domyślać, że z racji obejmowanego stanowiska Richard ma dobre, sprawdzone źródła.

Nie wiadomo czy data premiery o której informuje szef francuskiej firmy to dzień oficjalnej prezentacji urządzenia, czy na przykład dzień startu sprzedaży smartfona w salonach sieci Orange.

Reklama

Warto zwrócić uwagę na to, że 15 października to sobota. Gigant z Cupertino prezentuje swoje zabawki zwykle w czwartki i piątki. Może chodzi więc o start sprzedaży?

Paweł Żmuda

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cupertino | iPhone | france telecom

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama