WhatsApp umożliwi przesyłanie historii czatów z iOS na Androida?

Wszystko wskazuje na to, że WhatsApp może niebawem umożliwić migrację czatów z Androida na iOS. Wynika tak ze screenów zamieszczonych na serwisie WABetaInfo.

Facebook robi wiele, aby uczynić komunikator WhatsApp bardziej atrakcyjnym dla użytkowników. Na ten moment jednak program nie ma możliwości migracji historii czatów pomiędzy dwoma najpopularniejszymi, mobilnymi systemami operacyjnymi. To może się jednak już wkrótce zmienić. Serwis WABetaInfo zauważył nowe rozwiązanie, które pozwoli przenieść historię czatów użytkownika z systemu Android na iOS.

Zrzuty ekranu udostępnione przez WABetaInfo pokazują nową opcję "Przenieś czat na Androida" w aplikacji WhatsApp na iOS. Na innej grafice widnieją też nowe opcje, wskazujące na możliwość tworzenia kopii zapasowych historii rozmów na danym systemie.

Reklama

Oprócz przesyłania historii czatów między platformami, WABetaInfo poinformowało również, że WhatsApp opracowuje sposób przesyłania ich między różnymi numerami telefonów. Obecnie nie jest jasne, kiedy którakolwiek z tych funkcji może być powszechnie dostępna.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać na oficjalne wdrożenie nowej funkcji do WhatsAppa. Na pewno przyda się ona osobom, które myślą nad zmianą swojego urządzenia mobilnego.

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WhatsApp | Facebook | iOS | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy