Xiaomi Mi Band 3 trafia do otwartej sprzedaży

W ubiegłym miesiącu Xiaomi oficjalnie zaprezentowało nową generację swojej inteligentnej opaski do mierzenia aktywności. W dniu dzisiejszym ten sprzęt trafił do otwartej sprzedaży i jest dostępny dla wszystkich.

Xiaomi Mi Band 3 to opaska, która w końcu trafiła do oficjalnego sklepu chińskiego producenta i można zakupić ją w Azji. Urządzenie zostało wycenione na około 199 juanów, a za dodatkowe opaski trzeba będzie zapłacić niecałe 20 juanów. W przeliczeniu na złotówki te kwoty dają odpowiednio 110 zł (za jedna opaskę) oraz 10 złotych (za kolejne). Opaska Mi Band 3 nie jest jeszcze dostępna w polskiej dystrybucji, ale ta sytuacja powinna zmienić się na przestrzeni najbliższych tygodni.

Xiaomi Mi Band 3 może pochwalić się 0,78 calowym ekranem OLED, wsparciem dla modułu NFC oraz gestów, a także ulepszoną baterią, która ma pozwolić na działanie do 20 dni na jednym ładowaniu.

Reklama

Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać aż producent wprowadzi ten sprzęt oficjalnie do Polski, a wraz z jego premierą poznamy także cenę w złotówkach. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: xiaomi | opaska fitness

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy