Xiaomi prezentuje Mi Watch Lite

Xiaomi oficjalnie zaprezentowało swój nowy smartwatch Mi Watch Lite. Całość bazuje na konstrukcji Redmi Watch, która była do tej pory dostępna tylko w Chinach.

Xiaomi wprowadza na rynek swój nowy, inteligentny zegarek Mi Watch Lite. Urządzenie zostało wyposażone w ekran o przekątnej 1,4-cala, który działa w rozdzielczości 320 na 320 pikseli. Według producenta, bateria zaimplementowana do tego modelu ma pozwolić na około 9 dni pracy na jednym ładowaniu. Zegarek Mi Watch Lite będzie w stanie obsłużyć do 120 różnych tarcz i poinformować użytkownika o jego aktywności.

W zegarku Xiaomi znajdziemy opcję śledzenia snu, pulsu oraz trenowania oddychania - do tego wszystkiego zegarek jest także w stanie obsłużyć do 11 trybów treninigowych. Od biegania do jazdy na rowerze. Chiński producent pozwala również na kontrolowanie muzyki przy pomocy smartwatcha. Nie zabrakło tutaj barometru oraz dedykowanego modułu GPS.

Reklama

Obecnie nie wiadomo, ile dokładnie trzeba zapłacić za Mi Watch Lite. Można się jednak spodziewać, że cena nie będzie wygórowana. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy