Dreamlinerem z Warszawy do Katowic. Zostały ostatnie bilety!

Już na początku listopada z warszawskiego lotniska Okęcie wystartuje Boeing 787-8 Dreamliner polskich linii lotniczych LOT. Wyruszy on w wyjątkową, bo krótką trasę do Katowic. Jeżeli chcecie polecieć tym nowoczesnym samolotem, to macie ostatnią okazję na zakup biletów.

Lot Dreamlinera z Warszawy do Katowic

Już 4 listopada 2023 roku pasażerowie będą mogli skorzystać z wyjątkowej oferty lotu krajowego. Chodzi o LO1881 z warszawskiego lotniska Chopina w kierunku portu lotniczego Katowice-Pyrzowice. Polskie Linie Lotnicze LOT zabiorą pasażerów na krótki rejs na pokładzie Boeinga 787-8 Dreamliner. Nie jest to oczywiście nowa i regularna trasa tego samolotu.

Powodem zorganizowania takiej wyprawy jest konieczność przebazowania samolotu na lotnisko w Katowicach. Lot i tak musi się odbyć, a umożliwienie pasażerom przebycia podróży na pokładzie tak wyjątkowej maszyny to gratka dla fanów lotnictwa. Wyprawa cieszy się dużym zainteresowaniem. Początkowo bilety kosztowały 180 zł, teraz ich cena wzrosła. Zostały ostatnie sztuki!

Reklama

Nowoczesny samolot w locie krajowym

Samolot Boeing 787-8 Dreamliner w barwach rodzimego LOT-u wystartuje już w sobotę 4 listopada. Lot rozpocznie się o godzinie 11:00 na lotnisku im. Fryderyka Chopina w Warszawie i potrwa około 50 minut. Lądowanie przewidziano na 11:50 na lotnisku w Katowicach.

To świetna okazja nie tylko do odwiedzenia Katowic, ale również do zapoznania się z tą wyjątkową maszyną. Dreamliner to jeden z najnowocześniejszy samolotów świata. Od momentu wejścia do użytku stanowił dużą rewolucję w lotnictwie cywilnym, a dziś korzystają z niego największe linie lotnicze świata na wielu długich trasach.

Z reguły loty Dreamlinerem są zarezerwowane dla podróżujących do odległych miejsc. Wczasy na Dominikanie, loty za ocean czy do dalekiej Azji - to sytuacje, w których codziennie można zaobserwować potężną maszynę Boeinga. Tym bardziej lot krajowy takim samolotem jest sam w sobie dużą atrakcją.

Wielkie zmiany w LOT

Co ciekawe, już niedługo Dreamlinery na usługach LOT-u czekają bardzo duże zmiany. Modernizacji ma ulec praktycznie całe wnętrze samolotu. Będzie lepiej, bardziej nowocześnie i wygodniej. Co konkretnie ma się zmienić? Na pokładzie ma znaleźć się sieć Wi-Fi, ulec ma również sporym zmianom pokładowy system rozrywki. To jednak nie koniec.

LOT chce również wymienić wszystkie fotele na pokładzie - od klas premium aż do zwykłej ekonomicznej. Fotele premium i biznes wyprodukuje Recaro Aircraft Seating, a za siedzenia w klasie ekonomicznej odpowiadać będzie polski producent ze Świebodzina. Będzie wygodniej! Najlepiej prezentować się będzie opcja biznes. Na pokładzie układ foteli zostanie zmieniony na 1-2-1. Oznacza to, że przy oknach powstaną jednoosobowe fotele z całym pakietem wygód.

Polecamy na Antyweb | Nowy przycisk Android Auto już dostępny. Jest bardzo przydatny

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PLL LOT | Dreamliner | Boeing | SEO
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama