Medycyna przyszłości

MEDmeetsTECH już 7 listopada w Warszawie

​7 listopada na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się IX edycja konferencji MEDmeetsTECH. Tematem przewodnim będą urządzenia medyczne i specyfika rynku niemieckiego. Wydarzenie gromadzi lekarzy, biznes i start-upy. Jest obowiązkową pozycją w kalendarzu osób zainteresowanych branżą med-tech w Polsce i na świecie.

Na konferencji innowacyjne firmy, start-upy, naukowcy i lekarze znajdują przestrzeń do dyskusji i wymiany poglądów. Jak zapewniają sami uczestnicy poprzednich edycji, jest to świetne miejsce do rozwijania biznesu.

- Listopadowa edycja ma również przybliżyć specyfikę rynku niemieckiego. Na scenie poruszymy kwestie związane z efektywnymi strategiami wprowadzania produktów na rynek oraz różnicach kulturowych w prowadzeniu biznesu w Polsce i Niemczech. Bardzo ciekawe case study wdrożenia swojego produktu przedstawi Rafał Samborski z Cardiomatics. Piotr Lesiak związany z Polsko-Niemiecką Izbą Handlową opowie o branży techniki medycznej w Niemczech, a także trendach i potencjale zbytu dla polskich firm - powiedziała Justyna Uman-Ntuk, organizatorka.

Reklama

Na konferencji nie zabraknie także najciekawszych spółek technologicznych, dzielących się know-how. Mateusz Sagan, specjalizujący się w rozwijaniu start-upów biotechnologicznych, opowie o inPROBE i innowacyjnych metodach diagnostyki nowotworów.
Przez cały sierpień można zgłaszać start-upy do prezentacji swoich rozwiązań na scenie. Szczególnie zapraszamy firmy związane z urządzeniami medycznymi. Wybranych zostanie 6 najlepszych start-upów, a wszystkie zgłoszone zostaną dodane do bazy MEDmeetsTECH dostępnej na stronie internetowej organizatora.

Pełen program wydarzenia dostępy jest na www.medmeetstech.com. Do końca sierpnia obowiązuje niższa opłata rejestracyjna.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: MEDmeetsTECH | konferencja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy