Apple kupi twojego iPhone'a i da ci zniżkę na nowego

Apple przygotowuje sieć swoich salonów firmowych do przyjmowania starszych modeli w rozliczeniu za sprzedaż iPhone'ów 5S i 5C.

Program przyjmowania poprzednich generacji iPhone'a w ramach rozliczenia może zachęcić wielu użytkowników do inwestycji w najnowsze modele. Nie muszą oni wystawiać urządzeń na aukcjach internetowych czy sprzedawać do komisów, co znacznie oszczędza ich czas. Z odpowiednią zniżką, nowe iPhone'y, które Apple pokaże już na początku września, mogą sprzedawać się najlepiej w historii.

Wprowadzenie nowej usługi w salonach Apple jest bardzo realne, a serwis TechCrunch wspomina, że niektóre z nich już zaczęły pilotażowy program skupu starych, sprawnych iPhone'ów. Mają wskazywać na to spore dostawy pudełek, w które będą pakowane sprzedane przez konsumentów smartfony.

Apple już niebawem ma rozpocząć odpowiednie szkolenia pracowników swoich salonów firmowych. Tim Cook jest bardzo pozytywnie nastawiony do pomysłu skupywania używanych iPhone'ów. Takie programy mają w USA BestBuy, AT&T i Verizon. W Polsce skup starszych urządzeń prowadzi m.in. Play, Orange i Allegro.

Nowy program Apple raczej nie zawędruje do Polski, bo w naszym kraju wciąż brakuje oficjalnych salonów sprzedaży giganta z Cupertino.

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | Smartfon | iOS
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy