Bezpłatny dostęp do aplikacji Windows Phone 7

LG Electronics i Microsoft nawiązały współpracę, której celem jest zapewnienie bezpłatnego dostępu do aplikacji działających na systemie operacyjnym Windows Phone 7, dla wszystkich użytkowników telefonów LG.

Firmy Microsoft i LG będą wspólnie wybierać i fundować indywidualnie dobrane aplikacje. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewnią bezpłatny dostęp do unikalnego wyglądu i funkcjonalności systemu Windows Phone 7.

LG i Microsoft będą oferować najnowsze aplikacje działające w systemie Windows Phone 7, których zastosowanie użytkownicy będą mogli sprawdzić w wielu obszarach codziennego życia i pracy - np. takich jak sieci społecznościowe czy gry. Co 60 dni zostanie udostępnionych 10 bezpłatnych aplikacji o wartości ponad 30 USD. Osoby korzystające z telefonów LG pracujących pod kontrolą systemu Windows Phone 7, przez pierwsze 60 dni będą mogły pobierać bezpłatnie aplikacje za pośrednictwem centrum aplikacji LG. - Zbudowaliśmy nową platformę Windows Phone Marketplace, aby tworzyć nowe możliwości biznesowe i udostępniać je zarówno programistom, jak i partnerom - powiedział Brandon Watson, dyrektor ds. systemu Windows Phone w firmie Microsoft.

Reklama

Projektanci aplikacji przeznaczonych dla najnowszego systemu Microsoftu zyskają nowe możliwości marketingowe oraz zasoby, które ułatwią promowanie ich rozwiązań w telefonach firmy LG. Autorzy niektórych programów skorzystają ze wsparcia promocyjnego dzięki obecności w materiałach marketingowych LG Electronics i w Windows Phone Marketplace - sklepie firmy Microsoft. LG Electornics będzie promować nowe aplikacje podczas akcji promocyjnych w sklepach i na stronie LG Mobile na Facebooku http://on.fb.me/bltMvp. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzy większy rynek dla programistów i przybliży ich do użytkowników.

- Kiedy na początku ubiegłego roku zobowiązaliśmy się do wspierania strategii inteligentnych telefonów firmy Microsoft, wiedzieliśmy, że podejmujemy decyzję, która może zyskać oddźwięk na rynku - powiedział Chang Ma, wiceprezes zespołu ds. strategii marketingu w firmie LG Mobile Communications.

Ponadto LG Electronics będzie oferować użytkownikom systemu Windows Phone 7 bezpłatny dostęp do aplikacji, które zostaną przez nią opracowane. Programy te będą także dostępne w centrum aplikacji LG i będą przeznaczone między innymi do obsługi portali społecznościowych. Oferta będzie obejmować takie programy jak Type n Walk i Voice SNS, a także praktyczne narzędzia, np. Subway AR.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Windows Phone Marketplace | Microsoft | Windows Phone 7 | Windows

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama