LG Optimus 4X HD wkrótce w sprzedaży

Optimus 4X HD to jedna z najciekawszych propozycji LG, która pojawiła się na MWC 2012.Ten czterordzeniowy smartfon już w czerwcu zadebiutuje w Polsce.

Urządzenie już w czerwcu pojawi się w Niemczech, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Włoszech i Polsce. Jest wyposażone w 4,7-calowy ekran True IPS HD pracujący w rozdzielczości 1280 x 720, czterordzeniowy układ Nvidia Tegra 3 o taktowaniu 1,5 GHz i baterię o pojemności 2150 mAh. Jego pracą steruje system Android 4.0 Ice Cream Sandwich z autorską nakładką LG.

LG Optimus 4X HD - jak wspomniałem wyżej - został zaprezentowany na tegorocznych targach MWC w Barcelonie. Od początku jego specyfikacja budziła sporo emocji i upatrywano w nim godnego konkurenta HTC One X i nowego Galaxy S III. W benchmarkach smartfon wypadał bardzo dobrze i nie ustępował HTC One X, który również oparty jest na Tegrze. Ma to potwierdzać dobrą optymalizację interfejsu, o którym tak naprawdę niewiele jeszcze wiadomo.

Zagadką pozostaje również cena. Wielu uważa, że będzie ona wielką zaleta smartfona i może skłonić wielu użytkowników do wyboru modelu LG, a nie droższych o kilkaset złotych HTC One X czy Galaxy S III. Czy jednak okaże się to prawdą? Aby się o tym przekonać, będziemy musieli poczekać do pierwszych ofert przedsprzedażowych.

Reklama

Tomasz Nowak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC One X+ | Android Ice Cream Sandwich | smartfony | Tegra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama