LG Rollable i Rainbow pojawiają się na zdjęciach

Pomimo tego, iż LG wycofuje się z rynku mobilnego, do sieci przedostały się zdjęcia smartfonów Rollable i Rainbow. Niestety zapewne nie trafią one do sprzedaży.

Informacja na temat wycofania się LG z rynku mobilnego nie była wielkim zaskoczeniem - plotki na temat takiego posunięcia pojawiały się od dawna. Dwa projekty koreańskiej firmy oznaczone jako Rollable i Rainbow trafiły do sieci w postaci zdjęć. Można na nich zobaczyć między innymi komercyjny, składany smartfon oraz model LG V70. Niestety zapewne nie trafią one do sprzedaży ani na rynek międzynarodowy.

LG Rollable był pokazywany na początku 2021 roku, a same zdjęcia potwierdzają to, jak faktycznie mógłby wyglądać. Pochodzenie zdjęcia LG Rainbow, czyli LG V70 jest z kolei tajemnicą - konstrukcja zaś nią nie jest. Całość wygląda bardzo podobnie do uprzednio zaprezentowanego LG Velvet. Sama specyfikacja smartfona miałaby nie odbiegać od typowego sprzętu ze średniej półki.

Reklama

LG Rollable i LG Rainbow pokazują to, co najlepsze i najgorsze w koreańskiej firmie. Niestety widać również kolejną strategię, która nie miałaby szansy powodzenia na obecnie szybko rozwijającym się rynku smartfonów.  

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: LG
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy