myPhone SMART z kartą "TuBiedronka” od 2 czerwca w sprzedaży

Do Biedronki trafił zestaw myPhone SMART. Co w nim takiego nietypowego? To oferta zawierająca tani smartfon z 4,5-calowym ekranem oraz "bezpłatny" dostępem do internetu. Cena całej oferty to 349 złotych.

Zestaw myPhone SMART to smartfon działający w oparciu o system Android oraz karta startowa "TuBiedronka", dzięki której użytkownik może otrzymać darmowy roczny dostęp do internetu. Już w najbliższy poniedziałek pojawi się w sklepach sieci Biedronka na terenie całego kraju.

Smartfon myPhone SMART to brat - bliźniak myPhone FUN2. W teorii atrybutem zestawu jest karta startowa tuBiedronka umożliwiająca bezpłatny roczny dostęp do internetu. Co zrobić, aby mieć dostęp do sieci? Trzeba przez 12 miesięcy utrzymywać konto ważne na połączenia wychodzące.

Reklama

Specyfikacja smartfona

Wyświetlacz myPhone SMART ma 4,5-calową przekątną i rozdzielczość 854 x 480 pikseli. Kamera Samsung E14 ma matrycę 5 Mpix, autofokusem, HDR, panoramą i szybką migawką umożliwia nagrywanie filmów HD.

myPhone SMART wyposażony został w chipset MediaTEK MT6572 z procesorem Cortex-A7 Dual Core 1,3 GHz. Specyfikację dopełniają 4 GB pamięci wewnętrznej i 512 MB pamięci RAM. W razie potrzeby pamięć można powiększyć o maksymalnie 32 GB, wykorzystując złącze kart pamięci Micro SD. Jak każdy smartfon ze znakiem myPhone SMART obsługuje dwie karty SIM jednocześnie. W opakowaniu znajdziemy zestaw ochronny złożony z przezroczystej plastikowej osłony na tył urządzenia oraz folii ochronnej na ekran.

myPhone SMART pracuje pod kontrolą systemu Android 4.2.2 i ma system automatycznej aktualizacji oprogramowania FOTA. Specyfikację uzupełniają: moduł Bluetooth 4.0 z A2DP, GPS, WiFi 802.11b/g/n oraz obsługa szybkiego transferu danych HSDPA+ 21.4 Mbps i HSUPA 5.76 Mpbs.

Akumulator o pojemności 1750 mAh pozwala na działanie telefonu w stanie czuwania do 10 dni (dane producenta), umożliwia również przeprowadzenie do 9 godzin rozmów bez konieczności ładowania.

Dostępność i cena

Cena detaliczna zestawu myPhone SMART z kartą tuBiedronka wynosi 349 złotych brutto. Można go będzie nabyć tylko w sklepach sieci Biedronka na terenie całego kraju od 2 czerwca. Ilość zestawów promocyjnych jest ograniczona. Telefon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Trudno spodziewać się po tym zestawie przysłowiowych "cudów", ale niektórych może zainteresować taka oferta.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | myPhone

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama