Samsung Galaxy S22 bez ważnej nowości?

Nowe informacje, które pojawiły się w sieci zdradzają, iż Samsung Galaxy S22 może nie doczekać się ważnej nowości rozwijanej przez koreańskiego producenta. Sprawa dotyczy przedniego aparatu fotograficznego smartfona.

Najnowsze plotki, które trafiły do sieci pochodzą bezpośrednio z Korei Południowej. Informacje twierdzą, iż Samsung Galaxy S22, który zostanie najpewniej zaprezentowany przez wspomnianego producenta na początku przyszłego roku nie będzie wyposażony w technologię kamerki pod wyświetlaczem. Obecnie Galaxy S21 posiada już bardzo zaawansowaną konfigurację aparatu, ale S22 ma wynieść ją na nieco wyższy poziom.

Pojawiły się plotki, iż Galaxy S22 będzie korzystał z aparatu pod wyświetlaczem na przedniej obudowie, jednak Samsung może się nie zdecydować na tego typu rozwiązanie. Raport sugeruje, iż jakość obrazów generowanych przez wspomnianą technologię nie jest zadowalająca dla producenta. Sama wydajność kamerki pod ekranem również nie jest zbyt dobra i zapewne nie sprosta wymaganiom milionów klientów na całym świecie.

Reklama

Nie oznacza to jednak, że Samsung nie rozwija swojego produktu. Bardzo możliwe, że zadebiutuje on podczas premiery modelu Galaxy Note w drugiej połowie 2022 roku.

Na potwierdzenie plotek musimy jeszcze poczekać.

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl  


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy