Wiemy, ile kosztuje Samsung Galaxy S III w Polsce

29 maja do sklepów trafi Samsung Galaxy S III - jedna z najgorętszych tegorocznych premier. Producent do tej pory nie zdradził jego polskiej ceny, ale my już wiemy, czego należy się spodziewać. Zatem, ile kosztuje Samsung Galaxy S III?

Galaxy S i Galaxy S II miały nad konkurencją jedną ogromną przewagę - były tanie i to już w momencie premiery. Sugerowana przez producenta cena wynosiła wówczas około 2300 zł, a po kilku tygodniach topniała do 2000. Z najnowszą odsłoną jest nieco inaczej. Galaxy S III możemy zamówić przedpremierowo za 2799, a nawet 2825 zł. Jest zatem droższy od 16 GB iPhone'a 4S i HTC One X. A przecież ci dwaj producenci słyną z wysokich cen.

Nowy Galaxy S III szybko pojawi się w ofertach operatorów. Na razie znamy oficjalne ceny jednego z nich - Playa. Tam w opcji na kartę, czyli de facto po cenie rynkowej, kosztuje 2899 zł. W przypadku abonamentów jest już znacznie lepiej, chociaż i tak dość drogo - na poziomie HTC One X. Czekamy na oferty od innych operatorów.

Czujecie się oburzeni, zawiedzeni, oszukani? Niepotrzebnie. Samsung pieczołowicie budował swoją markę. Galaxy S jest obecnie jedyną liczącą się na całym świecie alternatywą dla iPhone'a. Stał się również synonimem innowacji i szybkości. Dlaczego zatem Koreańczycy mieliby wciąż utrzymywać tak niską cenę?

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ceny | Samsung | Smartfon | Android | Samsung Galaxy S | Galaxy S III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy