Wodoodporny HTC Butterfly II ze Snapdragonem 800 już niedługo?

​Model Butterfly to w pewnym sensie zwieńczenie dobrych czasów marki HTC. "Motyl" był drugim smartfonem na świece, który został wyposażony w wyświetlacz FullHD - po Oppo Find 5. Sequel urządzenia, czyli Butterfly S czerpał najlepsze technologie od modelu One, czyli BoomSound i UltraPixel. Teraz przyszła pora na "Motyla" drugiej generacji.


Według plotek, ma on stanowić kontynuację strategii Tajwańczyków, która sprowadza ich na dno, czyli stawianie na wielki sukces topowych, najdroższych modeli. Butterfly II najprawdopodobniej pojawi się z najlepszymi znanymi nam podzespołami, czyli układem Snapdragon 800 oraz 5,2-calowym wyświetlaczem znanym z LG G2. Cechą wyróżniającą Butterfly 2 ma być wodoodporność, która pozwoli HTC konkurować z Sony.

Niedawno pojawiły się informacje o możliwej premierze modelu One z lepszymi podzespołami, co oznaczałoby, że HTC w swojej ofercie będzie miało dwa topowe modele o zbliżonej specyfikacji. Jedynym rozwiązaniem tej sytuacji może okazać się zastosowanie podziału na regiony, w których popularniejszy okaże się smartfone Butterfly 2.

Reklama

Kolejna plotka dotyczy terminu prezentacji tego urządzenia. "Motyl 2″ teoretycznie ma pojawić się już w styczniu. Data może również zbiec się z targami CES, które rozpoczną się 7 stycznie dnia 2014 roku.

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy