Wycieka specyfikacja nowego smartfona Motoroli. Czy to Moto X+1?

W ciągu kilku najbliższych miesięcy światło dzienne powinien ujrzeć następna Motoroli Moto X. Być może właśnie poznaliśmy jego specyfikację.

Urządzenie o nazwie kodowej XT912A zostało przetestowane w benchmarku GFXBench, dzięki czemu w sieci pojawiły się jego parametry techniczne. Prezentują się one następująco:

- Android 4.4.3 KitKat;
- 5,2-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 (424 ppi);
- Snapdragon 800 (4 x 2,3 GHz) z grafiką Adreno 330;
- 2 GB pamięci RAM;
- 32 GB pamięci wewnętrznej (24 GB dla użytkownika);
- aparat 12 Mpix z możliwością nagrywania filmów FullHD.
 
Gdy Motorola Moto X debiutowała na rynku (sierpień 2013 roku) oferowała specyfikację nasuwającą skojarzenia z flagowcami z roku wcześniejszego (producent postawił na optymalizację). To samo można powiedzieć o tym, co widzimy powyżej, ale ostatnio różnica między tegoroczną a ubiegłoroczną specyfikacją uległa zatarciu, więc ta wciąż prezentuje się przyzwoicie. 

Reklama

Czy jednak rzeczywiście mamy do czynienia z Moto X+1? Tego na razie nie wiadomo, ale Phone Arena słusznie zauważyła, że oznaczenie XT912A jest bliźniaczo podobne do XT912, a tym cechował się zaprezentowany w 2011 roku model Droid Razr dla sieci Verizon. Możliwości widzę zatem trzy:

1) Motorola XT912A to następca smartfona Droid Razr;
2) Motorola XT912A to kolejny smartfon dla sieci Verizon;
3) Motorola ma problemy z nazewnictwem.
 
W drugim wypadku może chodzić o wariant Moto X+1 przygotowany dla amerykańskiego operatora, a ten może się niczym nie różnić od wersji globalnej. Na wyjaśnienie zagadki będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać.

Miron Nurski

komórkomania.pl

Komórkomania.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy