Xiaomi odda pieniądze każdemu, kto kupił ten model

Xiaomi nie zawsze było na szczycie, lecz w końcu tam się znalazło. Teraz firma chce podziękować każdemu, kto wsparł ich na samym początku kupując ich pierwsze urządzenie - Mi 1. Warunkiem zwrotu pieniędzy jest posiadanie dowodu zakupu tego modelu.

Nie jest łatwo wejść na rynek, gdy od samego początku trzeba rywalizować o klienta z takimi gigantami jak Samsung, Apple i Huawei. Tym bardziej należą się wielkie brawa dla Xiaomi za walkę. Według statystyk serwisu Counterpoint, chiński producent mógł się pochwalić w czerwcu najlepszą sprzedażą z wynikiem 17,1 proc. udziału na rynku smartfonów.

Xiaomi chce podziękować wszystkim fanom za wsparcie od samego początku. Dlatego rozpoczęło akcję zwracania pieniędzy osobom, które zakupiły ich pierwszy model smartfona. Każdy kto się zgłosi musi jednak być w stanie udowodnić, że rzeczywiście nabył ten model. Mi 1 sprzedał się w ponad 184 tysiącach egzemplarzy, zatem sporo konsumentów mogłoby skorzystać ze szczodrości producenta.

Reklama

Trzeba się liczyć z tym, że ceny flagowców poszły mocno w górę. Dlatego też za zwrócone 1999 chińskich juanów, czyli 1200 zł, nie uda się już kupić smartfonów z najwyższej półki. Nikt też nie dostanie gotówki do ręki, gdyż pieniądze zostaną przekazane w formie kredytów w Mi Store. Kampania jest przeprowadzana na platformie Weibo, dlatego też jej beneficjentami będą głównie chińscy posiadacze dowodu zakupu Xiaomi Mi 1.

10 sierpnia Xiaomi zaprezentowało wyczekiwanego smartfona z Mi Mix 4 oraz serię tabletów Mi Pad 5.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi | Smartfon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy