Sztuczna inteligencja Google przewidziała, że nie damy rady reprezentacji Kolumbii

Sztuczna inteligencja Google podaje w wyszukiwarce prognozy na wyniki nadchodzących meczy. Spotkanie Polska-Senegal oceniła kiepsko, bo na naszą korzyść, ale w przypadku wczorajszego, z Kolumbią, już się zrehabilitowała.

W wyszukiwarce Google tuż przed meczem mogliśmy zobaczyć najświeższe prognozy dotyczące wyniku spotkania Polska-Kolumbia, które miało miejsce wczorajszego wieczoru w Kazaniu. AI giganta podało, że Polska ma tylko 30% szans na wygraną, Senegal nieco więcej, bo 42%, a na remis szans było najmniej, bo tylko 28%.

Sztuczna inteligencja Google przewidziała, że nie damy rady reprezentacji Kolumbii. Fot. FIFA TV.

I tak jak przewidziała sztuczna inteligencja, tak też potoczyły się losy naszej reprezentacji na murawie stadionu stolicy Tatarstanu. Seria katastrof zaczęła się już na samym początku Mundialu 2018, od meczu z Senegalem, w którym pech spotkał Thiago Cionka. Strzał Idrissy Gueye nie był mocny, ale piłka niefortunnie odbiła się od nóg obrońcy reprezentacji Polski i zmyliła Wojciecha Szczęsnego. Później było już tylko gorzej, aż ostatecznie wczoraj straciliśmy wszystkie szanse na dalszą grę.

Reklama

Kolejny mecz, tym razem z Japonią, odbędzie się w czwartek o godzinie 16:00 czasu polskiego w Wołgogradzie. Trzymajmy kciuki za naszych, aby chociaż wyszli z tego meczu z twarzą, bo w tym momencie jesteśmy najgorzej grającą drużyną na Mundialu 2018 w Rosji.

Źródło: GeekWeek.pl/FIFA TV / Fot. FIFA TV

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy