Czy włosy zatrzymają kule?

Do Pogromców Mitów spływają kolejne pomysły widzów, dlatego w specjalnym odcinku programu Adam i Jamie zmierzą się aż z 6 mitami.

W micie o "Podwodnym Smokingu" Adam i Jamie sprawdzają kolejną, ograną scenę filmową. Czy szpieg może niepostrzeżenie wynurzyć się z wody, zrzucić strój nurka i wśliznąć się w garnitur? To wygląda na zadanie dla agenta Hynemana.

Pod ostrzałem Łowców

W tym samym czasie Pogromcy Mitów sprawdzą, czy "zabranie dziecku cukierka" jest naprawdę tak łatwe, jak się powszechnie uważa. Po wybraniu dzieci, którym będzie można odebrać słodycze, Adam i Jamie pokażą, że mają serce z kamienia i odpowiednią siłę, aby uzyskać interesujące rezultaty.

Z kolei Kari, Tory i Grant będą mierzyć się z "kuloodpornymi mitami". Doniesienia medialne sugerują, że trzy elementy wyposażenia każdego domu mogą okazać się pomocne w przypadku strzelaniny. Snajperskie trio nie może się już doczekać posłania kulki temu mitowi. Czy laptop, drzwi od lodówki i warkocz przetrwają ostrzał młodych Pogromców Mitów?

Reklama

Fakt czy oszustwo?

Na koniec "błyskawiczne zmrożenie piwa". Pogromcy Mitów mierzą się z kolejnym nagraniem z Internetu. Wygląda na to, że jeśli włoży się piwo do zamrażalnika na kilka godzin, a później mocno się nim wstrząśnie, zamarznie na naszych oczach. Czy jest to znany fizyce fakt, czy może cyfrowe oszustwo?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz już dziś, 21 lutego o godz. 19:00, na kanale Discovery Channel.

----------

Rozstrzygnęliśmy już konkurs pt.: "Pogromcy mitów". Oto lista finalistów wszystkich trzech edycji:

Hanna Piecychna, Dybów Kolonia;

Mateusz Malinowski, Ełk;

Renata Zamysłowska, Kraków.

Agnieszka Lewandowska, Włocławek;

Aleksandra Basińska, Kopanica;

Kazimiera Staszyńska, Ciechocinek.

Anna Maksimiuk Pazura, Warszawa

Stanisław Maśnica, Męcina

Jacek Pernal, Kleczew

Discovery Channel
Dowiedz się więcej na temat: zatrzymanie | zatrzymana | wlosy | oszustwo | pomysły | włosy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy