Reklama

​Przepowiednie Baby Wangi na 2019 rok: Megatrzęsienia ziemi i zamach na Putina

Nadchodzące 12 miesięcy będzie dla ludzkości bardzo trudne... /123RF/PICSEL

Reklama

Baba Wanga, niewidoma jasnowidzka z Bałkanów, przewidziała między innymi atak na wieże World Trade Center. Mimo że zmarła ponad 20 lat temu, zdążyła zobaczyć, co czeka ludzkość w 2019 r.

Osoby zajmujące się badaniem przepowiedni Wangeliji Pandewy Dimitrowej przekonują, że 68 proc. z nich się spełniło. Upadek III Rzeszy i Związku Radzieckiego, zamach na Kennedy'ego, katastrofa okrętu Kursk i wspomniany już 11 września - to tylko niektóre z wydarzeń przewidzianych przez "Nostradamusa Bałkanów". 

Baba Wanga w swoich widzeniach często wybiegała w odległą przyszłość wróżąc ludzkości uporanie się z problemem głodu na Ziemi oraz... wynalezienie podróży w czasie. Skupmy się jednak na tym, co "zapowiedziała" na zbliżający się wielkimi krokami rok 2019.

Reklama

Kryzys w Europie i trudne czasy dla Rosji

Według tego, co można wyczytać w przepowiedniach jasnowidzki, najbliższe 12 miesięcy będzie stało pod znakiem zaciskania pasa. Starym Kontynentem ma wstrząsnąć kolejny już kryzys gospodarczy. Czy któryś z krajów będzie zieloną wyspą? Tego staruszka już nie sprecyzowała. 

Zawirowania na giełdach będą jednak ostatnim zmartwieniem dla Rosji, na którą w przyszłym roku ma spaść ogromna asteroida. Gdyby tego było mało, ma też dojść do zamachu na głowę państwa, czyli samego Władimira Putina. I chociaż szczegóły nie są znane, to jak donosi The Sun prezydent największego państwa na świecie już zatrudnia oddział snajperów strzegących jego życia podczas wystąpień publicznych.

Czy Donald Trump jest w niebezpieczeństwie?

Baba Wanga nie ma również dobrych wieści dla przywódcy USA. Wieszczy mu pogorszenie lub wręcz utratę słuchu i długą, ciężką chorobę. Warto jednak przypomnieć, że zdaniem Wangi ostatnim prezydentem Stanów Zjednoczonych miał być Barack Obama. Opadnięcie z sił wieszczyła właśnie jemu.

Najgorsza jest jednak wizja megatrzęsień ziemi mających spowodować niewyobrażalne zniszczenia na terenach Pakistanu, Chin, Japonii i Alaski. Gwałtowne ruchy warstw skalnych wywołają potężne tsunami mające dosłownie zmieść te kraje z powierzchni planety...

Na pocieszenie trzeba pamiętać, że to tylko domysły powstałe na bazie dość mglistych opisów "obdarzonej darem" niewidomej staruszki, które często wykorzystują miłośnicy teorii spiskowych. Z drugiej jednak strony, Baba Wanga "ostrzegała" przed rosnącą potęgą Chin w 2018 r. O tym, że Kraj Środka stał się potęgą, z którą należy się liczyć, nie trzeba chyba nikogo przekonywać. 

O tym, ile prawdy jest w przepowiedniach bałkańskiej staruszki najlepiej jest spytać swój własny, zdrowy rozsądek. 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Baba Wanga | przepowiednie 2019

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama