Reklama

​Zoom Escaper: Niezawodny sposób, by uciec z nudnej telekonferencji

Zoom Escaper pomoże urwać się z najgorszej, ale "bardzo ważnej", telekonferencji /123RF/PICSEL

Reklama

Zoom, Microsoft Teams, Google Meet - praca zdalna bez tych narzędzi w czasach pandemii byłaby niemożliwa. Telekonferencje mają jednak to do siebie, że męczą o wiele bardziej, niż spotkania w cztery oczy, a zwłaszcza te, które dałoby się załatwić jednym mailem. Na szczęście pojawił się skuteczny sposób na walkę z "fikcją spotkań" - poznajcie Zoom Escaper.

Zoom Escaper to nic innego jak program symulujący "niechciane" dźwięki, który wystarczy zainstalować na komputerze, z którego prowadzimy znienawidzone wideorozmowy. 

Aplikacja potrafi sprawić, że połączenie będzie sprawiało wrażenie przerywanego lub doda w tle tak niepożądane odgłosy jak szczekanie psa, płacz dziecka, remont przeprowadzany przez sąsiada, echo, a nawet... szlochanie dorosłego mężczyzny. 

Ten ostatni może być wbrew pozorom najsilniejszą wymówką na opuszczenie spotkania, na którym nie możemy już wysiedzieć.

Zoom Escaper jest w pełni darmowy i bajecznie prosty w instalacji i użytkowaniu, co możecie zobaczyć sami na poniższym wideo. 

Reklama

Twórca oprogramowania, Sam Levinge, mówi o swoim dziele bardzo dosadnie:

"Ma celowo spowalniać, zmniejszać produktywność i sabotować działania twojej firmy" - cytuje artystę serwis The Verge. 

Zoom i inne narzędzia do wideorozmów należą do twoich najbardziej znienawidzonych programów służących do pracy, której i tak nienawidzisz? Zoom Escaper może okazać się dla ciebie wybawieniem. Ale pamiętaj: my tylko informujemy, wcale niczego nie podpowiadamy...

Nie czekaj do ostatniej chwili, pobierz za darmo program PIT 2020 lub rozlicz się online już teraz! 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy