Drony wyprowadzają psy, gdy ich właściciele odbywają kwarantannę (film)

Sceny z kultowego filmu Powrót do przyszłości II w końcu stały się rzeczywistością. Drony zaczęły wyprowadzać psy w czasach pandemii CoVID-19. W tym trudnym czasie, technologia ułatwia nam życie i zapewnia bezpieczeństwo.

Vakis Demtriou umieścił film na serwisach społecznościowych: Twitter i Facebook, na którym możemy zobaczyć, jak dron wyprowadza jego psa o imieniu Olivier na spacer po mieście. Cypryjczyk postanowił pozostać w domu i chronić siebie oraz swoich bliskich przed koronawirusem. Jako że rodzina posiada psa, musi być regularnie wyprowadzany na spacer.

Demtriou zaprzągł więc do pracy drona. Trzeba przyznać, że sprawdza się on idealnie. Chociaż nie będzie on w stanie posprzątać po pupilu, to jednak w takich okolicznościach trzeba przymknąć na to oko. Najważniejsze, by pies załatwił swoje potrzeby fizjologiczne, a jego właściciele bez potrzeby nie narażali swojego zdrowia i życia.

Reklama

„Piąty dzień kwarantanny. Dla bezpieczeństwa nie ruszajcie się z domu, ale nie zapominacie o szczęściu swojego psa” - napisał Demetriou w środę na Facebooku i Instagramie.

Do tej pory na Cyprze odnotowano 75 przypadków zakażenia koronawirusem. Kwarantannę w pięciogwiazdkowym hotelu na nieuznawanym na arenie międzynarodowej Cyprze Północnym, przechodzi grupa ok. 50 Polaków. W naszym kraju ostatnimi czasy rozkwita moda na pożyczanie psów od sąsiadów, by w pełni legalnie chociaż na chwilę wyrwać się z domowej izolacji.

Źródło: GeekWeek.pl/Facebook/Twitter / Fot. Vakis Demtriou

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy