Reklama

Zobacz niesamowity film z Czarnobyla i okolic wykonany za pomocą sportowego drona [FILM]

Nazar Dorosh, jeden z najlepszych na świecie pilotów sportowych dronów FPV, postanowił wybrać się do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia, by przygotować klimatyczny film z lotu po tych opuszczonych terenach.

Film wygląda jak zwiastun jakiejś nowej dobrej hollywoodzkiej produkcji związanej z katastrofą w Czarnobylu. Dorosh nie ujawnił większej ilości szczegółów na temat swojego projektu, ale na końcu materiału możemy zobaczyć napis, który oznacza, że możemy liczyć na kolejny film.

Okolice Czarnobyla wydają się być idealnym miejscem do tego typu zabawy. W Mieście Duchów znajduje się wiele zniszczonych obiektów, które można szybko i ciekawie pokazać z zewnątrz i od środka za pomocą drona.

Dorosh ma na swoim kanale na serwisie YouTube sporo bardzo ciekawych filmów z najróżniejszych miejsc na świecie, które również pokazał w obiektywie swojego sportowego drona. Zachęcamy Was do ich obejrzenia. Możecie przekonać się, jak świetnym jest on pilotem i jak niesamowitymi umiejętnościami dysponuje.

Reklama

Nazar i Johnny FPV od jakiegoś czasu współpracują z National Geographic i BBC przy bardzo ciekawych projektach. Większość z nich związana jest z produkcjami przyrodnicznymi. Zatem możemy spodziewać się, że niebawem będziemy mogli zobaczyć ujęcia zwierząt i zabytków z zupełnie innej, niesamowitej perspektywy, czyli w obiektywie szybkiego drona.

Źródło: GeekWeek.pl/YouTube/Nazar Dorosh / Fot. YouTube/Nazar Dorosh

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy