Reklama

Majowy Playboy: Królowa driftu zrzuciła ciuszki

Playboy znów zaskakuje. Na okładce majowego numeru znajdziemy bowiem najpiękniejszą polską drifterkę, Karolinę Pilarczyk. Ciemnowłosa piękność najchętniej lata bokami na torze swoim samochodem, ale tym razem wcieliła się w rolę playmate i przed obiektywem zrzuciła nieco ciuszków. Oj, jest na co popatrzeć!

KAROLINA PILARCZYK - najlepsza polska driftera zwana też polską Królową Driftu. Po torze jeździ samochodem 200 km/h tzw. bokami. Na co dzień poukładana menadżerka w firmie IT, na torze jest precyzyjna niczym lancet chirurga. Uwielbia wyzwania. Jednym z nich jest doktorat, który właśnie robi, drugim była sesja dla PLAYBOYA, na którą zaprosiła nas do siebie. Do garażu.

Playboy: Co jest trudniejsze - sesja w Playboyu czy drift 200 km/h?

Karolina: Dla mnie sesja w Playboyu W driftingu wiem, co robię, a z sesjami zdjęciowymi mam zdecydowanie mniejsze doświadczenie, szczególnie z "takimi" sesjami. Na początku nie było łatwo, ale się przełamałam. W końcu to nie była jakaś tam sesja, ale SESJA W PLAYBOYU. Bez żadnej tam miękkiej gry.

Reklama

- Nie czujesz, że jesteś intruzem w męskim świecie? Przecież jesteś jedyną polską drifterką...

Karolina: Intruzem? Zdecydowanie nie. Jestem jedyną polską drifterką, która ma licencję profesjonalną i która startuje w zawodach, ale - z tego co wiem - już kilka pań się szkoli i może niedługo do mnie dołączą. I dobrze, bo uważam, że ten sport jest tak piękny, że powinno być w nim więcej kobiet. Jednak panowie nie będą się z tego cieszyli - nie lubią przegrywać z kobietami! Chociaż z drugiej strony lubią nas oglądać, więc może jakiś równowaga się jednak znajdzie.

- Czego nauczył cię motorsport?

Karolina: Dystansu, wytrwałości, cierpliwości i pokory. Nie dostałam pieniędzy od rodziców, męża ani sponsora! Sama musiałam zarobić na auto driftingowe i to trwało kilka lat. W driftingu spotkało mnie dużo porażek i musiałam cierpliwie poczekać na sukces. Było też dużo nieprzyjemności od ludzi i stąd nauczyłam się dystansu do siebie i do tego, co mówią inni. Robię swoje i wiem, że zawsze sobie poradzę, bo z wieloma różnymi sytuacjami miałam w życiu do czynienia.

Poza tym w numerze:

 Azealia Banks. 20 pytań do raperki i jej sesja w obiektywie Ellen von Unwertch.

Wywiad z Cezarym Kucharskim byłem piłkarzem, a obecnie menedżerem m.in. Roberta Lewandowskiego. 

O Lewandowskim:

Playboy: Gdyby jakaś inna drużyna chciała go wykupić, to jest taka możliwość?

Kucharski: Teoretycznie tak, ale nie sadzę by było to możliwe teraz. Niedawno miałem takie pytanie z potężnego europejskiego klubu, czy jest taka możliwość. Nie byłoby trudno znaleźć chętnego kupca.

O Tusku:

Playboy: Tusk był najlepszym zawodnikiem w Platformie?

Kucharski: Nie no, najlepszym byłem ja (śmiech). A z polityków lepszy od Donalda Tuska był Irek Raś, Andrzej Biernat, Roman Kosecki, Andrzej Buła. Jednak Donald Tusk łapał się do pierwszej jedenastki Platformy, i nie dlatego, że był premierem. Myślę, że w rankingu był gdzieś szósty, siódmy.

O Bońku

Playboy: A co panu tak przeszkadza w Bońku?

Kucharski: Ja go po prostu znam. Poznałem go na MŚ w Korei w 2002 r. Wiem, jakim jest człowiekiem, jakich używa metod. Nie wierzę po prostu w narcystyczne metody rządzenia i w klakierów.

- Boniek ma media po swojej stronie.

Kucharski: To największy sukces, ale piłka nie powinna być polityką. Uważam, że jeśli zarządzający naszą piłką kładą największy nacisk na PR i marketing, to korzyści mogą być tylko krótkoterminowe. Dzięki temu nie wyszkolimy lepiej piłkarzy, nie podniesiemy wyżej poziomu naszej ligi, nie wykształcimy lepiej trenerów, nie przyjdzie więcej kibiców na stadiony. Wydaje mi się, że paru słabych dziennikarzy Boniek sobie ustawił, bo to najłatwiej. Wytwarzają atmosferę, że niby PZPN się zmienił. A ja słyszę głosy ze środowiska i wiem, że dużo jest zastrzeżeń, problemów i powtórzę się: ładniejszy jest żyrandol.

Profil Davida Duchovnego, który dopiero co napisał debiutancką powieść, a już wydaje płytę i do telewizji trafi jego nowy serial Aquarius. To będzie jego rok.

- Wyróżnione zdjęcia w konkursie Fotoerotica. Tym razem wszystko w konwencji czarno-białej.

-  Podziemna sieć rajem dla cyberprzestępców. Jak wpadli twórcy Jedwabnego szlaku.

-   Morgan Aero 8 oraz pięć najlepszych nowych kabrioletów.

Perwersyjna pani domu czyli playmate Nuelle Alves prosto z Brazylii

 oraz

 -  KREATOR - dodatek o stylu i modzie męskiej a w nim:

 - przegląd trendów,

- czy znasz te marki? przegląd ulubionych firm playboya

- męski świat TVN Turbo - Adam Klimek, Patryk Mikiciuk, Tomasz Kuchar i Rafał Jemielita prezentują męską modę, a w wywiadzie męski punkt widzenia

- obiekty pożądania

- o klasycznym stylu - rozmowa z Michałem Kędziorą "MrVintage.pl"

- zegarki świata


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy