HTC Vertex - One X wśród tabletów?

HTC w ostatnim czasie skupiło się na smartfonach, co potwierdzają pochlebne recenzje reprezentantów serii One. Wiele źródeł sugeruje więc, że teraz czas na nowy tablet Tajwańczyków. Czy HTC Vertex, który pojawił się w benchmarku NenaMark, okaże się częścią tabletowej ofensywy HTC?

Z reguły wyniki benchmarków informują o tym, jak wydajne jest dane urządzenie. W tym przypadku wydajność schodzi na dalszy plan, ponieważ w programie dostępna jest również specyfikacja urządzenia. HTC Vertex będzie oparty na układzie Tegra 3 o taktowaniu 1,3 GHz, który bez problemu powinien poradzić sobie z obsługą tabletu.

Wyświetlacz będzie pracował w rozdzielczości 1280 x 752 pikseli. Kontrolę nad urządzeniem ma sprawować system Android 4.0 Ice Cream Sandwich (chociaż prawdopodobnie Vertex dostanie aktualizację do 4.1 Jelly Bean).

Rozdzielczość 1280 x 752 pozwala sądzić, że przekątna będzie miała długość 7 cali. To połączenie powinno zapewnić świetną jakość obrazu. Plotki głoszą, że Vertex zostanie wyposażony również w dwie kamery. Jedną z przodu, o rozdzielczości 1,3 Mpix, drugą z tyłu o rozdzielczości 2-5 Mpix.

Wiele mówi się także, że głośniki w tablecie będą wykorzystywać technologię Beats Audio. Niestety na razie są to plotki, których nie możemy potwierdzić. Oczywiście jak na HTC przystało, można oczekiwać najnowszej wersji nakładki Sense. Na pierwszy rzut oka tablet nie wyróżnia się niczym specjalnym. Czy HTC zaskoczy nas czymś nowym?

Reklama

Tomasz Nowak

http://komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: tablet | HTC | Android Jelly Bean | NVIDIA | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy