Naukowcy z NASA, DARPA i MIT w tajemnicy rozmawiali o napędzie antygrawitacyjnym

Okazuje się, że napędy antygrawitacyjne wciąż znajdują się w sferze marzeń, ale trwają nad nimi intensywne prace. Przynajmniej na to wskazują tajne rozmowy naukowców z największych ośrodków badawczych.

Wielu entuzjastów teorii spiskowych i obcych cywilizacji uważa, że armia Stanów Zjednoczonych we własnym zakresie opracowała lub nawet przejęła od kosmitów pojazdy o napędzie antygrawitacyjnym. Według nich, są one w użyciu, a ich loty są tymi tajemniczymi manifestacjami UFO, które ujawnił Pentagon i o jakich wciąż jest głośno w mediach.

Niestety, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że żadna armia świata nie ma w posiadaniu takich technologii, a przynajmniej najwybitniejsi naukowcy nie uczestniczą w takich projektach. Dowodem na to mają być tajne spotkania na Zoomie aż 71 ekspertów z NASA, DARPA i MIT, o których wspomina The Debrief.

Reklama

Teraz tajne spotkania nie są już tajne, ponieważ informacja o nich przeciekła do sieci i opinii publicznej, ale jednak wciąż w cieniu pozostają poruszane tematy i postęp prac nad budową takich futurystycznych technologii.

Z ujawnionych informacji wynika, że od listopada ubiegłego roku do dzisiaj odbyły się aż 22 konferencje dotyczące Alternatywnej Energii Napędowej (APEC). Naukowcy spotkali się na Zoomie i dyskutowali o technologiach związanych z innowacyjnymi napędami. Podobno, na spotkaniu omawiano technikalia słynnego napędu EmDrive i manifestacje UFO na terytorium USA.

Pentagon jest zaniepokojony coraz częstszymi spotkaniami pilotów z niezidentyfikowanymi pojazdami latającymi, dlatego jego przedstawicielom bardzo zależy na tym, by rozwiązać tę zagadkę.

Takie kroki mogą być przesłanką świadczącą o tym, że USA nie mają takich technologii, ale bardzo chcą je mieć. Być może Rosji czy Chinom udało się opracować napędy antygrawitacyjne. Dlatego odbywają się te tajemnicze spotkania naukowców z USA, by wyjaśnić ich pochodzenie lub wyznaczyć kierunki prac nad ich opracowaniem.

Źródło: GeekWeek.pl/The Debrief / Fot. Pexels/DoD

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama