Z Hybri teraz każda osoba może stać się Waszym wirtualnym partnerem seksualnym

W latach 90. ogromną popularnością cieszyły się elektroniczne zwierzątka Tamagoczi, a teraz powstała aplikacja, która pozwoli Wam przenieść każdą osobę do świata wirtualnego i uczynić z niej przyjaciela.

Z Hybri teraz każda osoba może stać się Waszym wirtualnym partnerem seksualnym
Z Hybri teraz każda osoba może stać się Waszym wirtualnym partnerem seksualnymGeekweek - import

Projekt Hybri to aplikacja, która dodaje niepokojący dotyk rzeczywistości do rzeczywistości wirtualnej, skanując zdjęcia prawdziwych ludzi i dodając je do twarzy awatara. Pomysłodawcy projektu chcą, by każdy z nas mógł posiadać wirtualnego towarzysza w postaci dowolnej osoby, która istnieje w rzeczywistości. Mówią nawet otwarcie, że możemy z niej zrobić swojego partnera seksualnego.

Hybri opisuje wirtualnego towarzysza jako w pełni konfigurowalną wirtualną replikę humanoida. Oznacza to, że możemy umieścić w aplikacji fotografie dziewczyny czy chłopaka, który od dawna nam się podoba, a następnie sztuczna inteligencja ARCore i ARKit3 stworzy z nich bardzo realistyczną wirtualną postać, z którą możemy wybrać się na wirtualną randkę. Mówimy tutaj o czymś na kształt technologii DeepFake.

Może to wielu zniesmaczyć, ale Hybri pozwala wybrać jedną z 52 seksualnych póz i animacji, abyśmy mogli czerpać przyjemność z obcowania ze swoim obiektem westchnień, który istnieje w realnym życiu, ale nie mamy z nim takich bliskich relacji, jakie byśmy chcieli. Pomysłodawcy projektu uważają, że wirtualne relacje seksualne, a nawet wirtualny gwałt rzeczywistych osób nie jest niczym złym i pozwala ludziom na niedostępne dotąd doznania.

Hybri jest takim elektronicznym zwierzątkiem Tamagoczi na miarę XXI wieku. Twórcy uważają, że może ona pozwolić wielu osobom polepszyć jakość życia. Aplikacja jest przeznaczona nie tylko do celów seksualnych, można z jej pomocą stworzyć idealnego przyjaciela lub odtworzyć zmarłą ukochaną osobę. O wirtualnego towarzysza trzeba też dbać, a to może nauczyć wielu ludzi odpowiedzialności i empatii.

Źródło: GeekWeek.pl/ / Fot. Hybri

Geekweek
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?
Dołącz do nas