Harmony One - Jeden za wszystkich

Piloty uniwersalne zdobywają rynek bardzo powoli. Głównie dlatego, że urządzenia, których obsługa jest prosta i intuicyjna, są zazwyczaj drogie. Harmony One to kolejny z rodziny uniwersalnych pilotów Logitech.

Choć dostępna jest funkcja uczenia się od innego pilota, to - tradycyjnie już dla serii Harmony - do programowania niezbędny jest komputer podłączony do internetu. W niezwykle obszernej bazie danych firmy Logitech znajduje się bardzo wiele urządzeń, w tym wiele charakterystycznych jedynie dla naszego rynku (odtwarzacze DVD Bellwood/ Korr/Wiwa/Manta).

Po wgraniu obsługi danego modelu do pilota często konieczne jest wprowadzenie poprawek w celu usprawnienia działania niektórych funkcji albo ich usuwanie - w menu pojawiają się funkcje niedostępne dla danego modelu.

Reklama

Urządzenie reaguje na ruch, uśpione wraca do stanu aktywności po wykryciu nawet niewielkiej zmiany położenia. Pilot Harmony One dobrze trzyma się w ręce, przyciski zaś są podświetlane. Wbudowany akumulator ładowany jest za pomocą dostarczonej w komplecie z urządzeniem ładowarki.

Test pochodzi z magazynu NEXT numer 06/2008ZALETY

- uniwersalność i prostota obsługi

- wielka baza obsługiwanych przez pilot urządzeń

WADY

- wysoka cena

- wymaga komputera z dostępem do internetu przy programowaniu

ROKOWANIA

- uniwersalne sterowniki będą zdobywały coraz większą część rynku, wysoka cena może jednak ograniczyć ich popularność

Parametry

Liczba obsługiwanych urządzeń 15

Interfejs programowania USB

Wyświetlacz graficzny, kolorowy, dotykowy

Dodatkowe funkcje możliwość programowania makr

Next
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy