Elon Musk chwali się swoim nowym samochodem. Nie, to nie jest prototyp nowej Tesli

Miliarder, gdy akurat nie lata swoim prywatnym odrzutowcem pomiędzy Teksasem a Kalifornią, na co dzień jeździ na przemian Modelem S w wersji Plaid i elektrycznym pickupem, czyli Cybertruckiem. Jednak ma nową miłość.

Jest nią pojazd, który sobie zmajstrował w Cyberpunku 2077. Tak, Musk wciąż jest wielkim fanem gdy z polskim rodowodem. Chociaż budzi ona mnóstwo kontrowersji i wielu graczy już do niej nie wraca, to jednak szef SpaceX nie ukrywa, że bardzo mu się podoba i w wolnych chwilach lubi sobie w nią pograć.

W Cyberpunku 2077 możemy przemieszczać się po NightCity ogromną liczbą pojazdów, zarówno dwukołowych, jak i czterokołowych. Musk jednak najwyraźniej woli aż sześć kół, bo na swoim profilu na Twitterze wrzucił fotkę z budzącą szacunek gablotą właśnie z aż sześcioma kołami. Niestety, za kierownicą pojazdu błyszczącego jak sztabka złota nie siedzi sam awatar Muska, tylko kowboj, który bardziej przypomina jego brata, Kimbala.

Reklama

Musk ma sentyment do Cyberpunka 2077 też ze względu na fakt, iż jedną z ważnych ról w tej polskiej produkcji odgrywa jego partnerka życiowa, Grimes. Piosenkarka też lubi często sobie pograć w tę grę, gdy akurat razem spędzają po kilka godzin w podróży do Kalifornii.

Źródło: GeekWeek.pl/Elon Musk/Twitter / Fot. Tesla

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama