GC AirJuice - bezprzewodowa ładowarka

Na rynek trafiła indukcyjna ładowarka GC AirJuice o mocy 15 W, za którą stoi polska firma Green Cell. Co potrafi to urządzenie?

Najnowszy produkt Green Cell oferuje ładowanie z mocą 15 W, dzięki czemu nie ustępuje tradycyjnym ładowarkom. Jest ono o 5 W mocniejsze niż w poprzednim modelu. AirJuice posiada certyfikat Qi WPC, który jest gwarancją bezpieczeństwa oraz współpracy z dedykowanymi urządzeniami. Ładowarka indukcyjna od Green Cell może również ładować z mocą 7,5 W, dzięki czemu współpracuje z urządzeniami marki Apple - iPhone'ami oraz bezprzewodowymi słuchawkami AirPods i AirPods Pro. AirJuice wyposażono w port USB-C, który jest obecnie standardem w najnowszych urządzeniach.

Reklama

Korzystanie z GC AirJuice nie jest uzależnione od tego, czy telefon znajduje się w etui do 5 mm grubości lub nie posiada go wcale. Ładowarka automatycznie wykryje smartfon i rozpocznie ładowanie. Antypoślizgowa powierzchnia sprawia, że urządzenie nie ześlizguje się z niej. Dzięki metalowej obudowie AirJuice doskonale odprowadza ciepło i nie wymaga dodatkowego chłodzenia, co sprawia, że jest bardzo cicha.

Cena i dostępność

GC AirJuice jest już dostępna na stronie Green Cell i można ją zakupić w cenie 129,95 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Green Cell
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy