Reklama

Poznaj Tatry od wewnątrz

Serial "Patrol Tatry" opowiada o codziennej służbie strażników Tatrzańskiego Parku Narodowego. Bohaterami są ludzie o niezwykłej sile charakteru, którzy jak nikt inny poznali tajemnice gór i Parku. W niedzielę 1 listopada, o godz. 15:25 rozpocznie się emisja premierowego odcinka drugiego sezonu, kolejne odcinki będzie można oglądać co tydzień w niedzielę o tej samej porze w telewizji FOKUS TV.

Niemal cztery miliony turystów odwiedza co roku Tatrzański Park Narodowy. Wydaje się zatem, że wszystkie ścieżki zostały w nim już dawno wydeptane. Tymczasem Tatrzański Park Narodowy kryje wciąż wiele tajemnic, niedostępnych dla turystów. Dotrzemy z kamerą do miejsc, które odwiedzane są tylko przez strażników Parku. Twórcy serialu pokażą spektakl natury rozgrywający się w polskich Tatrach. Lektorem serialu jest niezrównana w opowiadaniu o przyrodzie Krystyna Czubówna.

Oprócz pracowników TPN w serialu "Patrol Tatry" pojawią się również ratownicy TOPR-u, właściciele schronisk górskich, taternicy, przyrodnicy. Ludzie, którzy codziennie stawiają czoła najtrudniejszym wyzwaniom, ryzykując życiem i zdrowiem. Każdy odcinek to pełna emocji walka z czasem, z nieokiełznanym żywiołem, a także z własnymi ograniczeniami i strachem.

Reklama

Zobacz zwiastun programu:

Jest to produkcja oryginalna, autorski format powstały od podstaw w FOKUS TV. Serial nie ma precedensu w historii polskiego dokumentu dzięki osobistemu zaangażowaniu się w produkcję dyrekcji i pracowników TPN. . Pierwszy sezon serialu emitowany był od 12 października 2019 i cieszył się dużą popularnością.

Tatry nie są tu tylko pięknie sfotografowanym tłem. Twórcy pokazują Tatry od wewnątrz. Było to możliwe dzięki twórczemu udziałowi bohaterów filmu: strażników, pracowników i dyrekcji Tatrzańskiego Parku Narodowego. - Dzięki tej współpracy mogliśmy pokazać pasję i miłość do gór - podkreślają producenci "Patrolu Tatry".

"Patrol Tatry" sezon 2. Serial o strażnikach gór. Oglądaj co tydzień w niedzielę o godz. 15:25 w telewizji FOKUS TV. Więcej na temat programu przeczytasz na patroltatry.interia.pl

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama